1. Genç Algologlar Kongresi

Merhaba,

Türk Algoloji Derneği çatısı altında, 1. Genç Algologlar Kongresi 4-6 Ekim 2019 tarihleri arasında Koç Üniversitesi Hastanesi, Topkapı –  İstanbul’da yapılacaktır. Bu yıl ilki gerçekleşecek olan kongremize sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyorum.

Klinik ve deneysel çalışmaların, olgu sunularının, panellerin yer alacağı bilimsel programın doyurucu bir nitelikte geçmesi amacıyla yoğun bir şekilde çalışmalarımız sürmektedir.

Oturumlarda görev almayı kabul eden ve genç meslektaşlarımıza sunumlarında katkıda bulunacak farklı tıp dallarından değerli eğiticilerimizin katkıları da toplantılarımıza güç katacaktır. Bu meslektaşlarımıza da katkıları için şimdiden teşekkür ediyorum.

Uzmanlık öğrencisi yeni meslektaşlarımızın ileri yaşamlarında beraber çalışacakları meslektaşlarıyla kaynaşmaları, kendileri ile ilgili eksiklerini veya farklılıklarını değerlendirebilmeleri, bilgi düzeylerini arttırabilmeri için 1. Genç Algologlar Kongresi  çok önemli bir fırsattır. Bu sebepten başta tüm algoloji hekim grubu olmak üzere bu alana ilgi duyan hekimlerin mümkün olan en çok sayıda katılımın gerçekleşeceğini umuyor, kongremizde buluşmak dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kongremizde buluşalım, mesleki geleceğimizi birlikte güçlendirelim.
Saygılarımla.

Prof. Dr. Nuri Süleyman Özyalçın
Türk Algoloji Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

1.Genç Algologlar Kongresi web sitesi için tıklayın…

Bilimsel Programı indirmek için tıklayın…

Kayıt Formu için tıklayın…

Konaklama Formu için tıklayın…


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here