2.Palyatif Bakım Sempozyumu

09.08.2019

Palyatif Bakım Derneği tarafından bu yıl 2.si gerçekleştirilecek olan 2.Palyatif Bakım Sempozyumu, 20-21 Eylül tarihlerinde İzmir'de gerçekleştirilecek.

"Onkoloji'de Palyatif Bakım" konusunun detaylı olarak ele alınacağı sempozyum, palyatif bakım alanında çalışan sağlık profesyonellerinin konu üzerindeki son gelişmeleri, ortak sorunları ve çözüm arayışlarını paylaşmalarını hedefliyor.

Detaylı bilgi için sempozyumun internet sitesine http://palyatif2019.org/ adresinden ulaşabilirsiniz.


Sempozyum davet mektubu

Başkanın Daveti

Değerli Palyatif Bakım Profesyonelleri,

İkincisini düzenlediğimiz ve geleneksel hale getirmeye çalıştığımız Palyatif Bakım Sempozyumu 20-21 Eylül 2019 tarihinde, Wyndam-Özdilek Otel İZMİR'de yapılacaktır. Hedefimiz her yıl farklı bir konuyu detaylı ele almak olduğundan bu sene "Onkolojide Palyatif Bakım"ı seçtik.

Yönetim Kurulu ve Düzenleme Kurulu olarak amacımız, palyatif bakım alanında çalışan siz değerli sağlık profesyonellerinin konu üzerinde son gelişmeleri, ortak sorunları ve çözüm arayışlarını paylaşarak güzel bilgi ve anılarla dönmelerini sağlamaktır.

Küresel bir sorun olarak tüm dünyada ortaya çıkan ekonomik sorunlar zaman zaman eğitim toplantıları yapma konusunda bizleri zora soksa da, sizlerden gelen öneriler ve endüstrinin değerli paydaşlarının verdiği destekle yola çıktık ve en iyisini yapmayı planladık. Bu sempozyumun öznesi siz değerli katılımcılarsınız. Sözlü sunu oturumları, paneller, satellit toplantılar, kurslarla zenginleştirdiğimiz sempozyumumuz için güzel İzmir'in en güzel mevsimi sonbaharda sizleri aramızda görmek için davet ediyor, katılımınızı bekliyoruz.

Prof. Dr. Meltem UYAR
Palyatif Bakım Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

En Son Haberler

Başkan'ın Mesajı

Değerli Meslektaşlarımız; 11 Şubat 2024 tarihinde Türk Algoloji-Ağrı Derneği olağan…
22.02.2024

Olağan Genel Kurul Yapıldı

Derneğimizin seçimli olağan genel kurulu 11 Şubat 2024 tarihinde yapıldı.…
13.02.2024

Kurslar ve Yeterlik Sınavı Ardından

Ülkemizin çeşitli bölgelerindeki algoloji eğitim kliniklerinden ve Ankara Üniversitesi Anatomi…
18.12.2023

5.Dakat Toplantısı

DOĞU AKDENİZ AĞRI TOPLULUĞU (DAKAT) - 'Olgu Tartışmaları' konulu toplantılarının 5.si 15…
30.11.2023

Etkinlik Detayları

BAŞLANGIÇ TARİHİ
20.09.2019
BİTİŞ TARİHİ
21.09.2019
LOKASYON
Izmir, Turkey
Türk Algoloji Ağrı Derneği  | 2022 © Tüm Hakları Saklıdır
by orucerem
enterusermagnifiercrossmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram