Başkan'ın Mesajı

07.04.2018
Prof. Dr. Süleyman Özyalçın

Değerli Meslektaşlarım,

Derneğimizin seçimli 14.Olağan Genel Kurulu 21 Ocak Pazar günü, Dernek merkezimizde  90 kişinin katılımı ile şenlik havasında gerçekleşti.

Katılımın yüksek oluşu ve özellikle genç meslektaşlarımızın ilgisi, Derneğimizin geleceği için umut verici bir gelişmedir. Yönetim Kurulu adaylığına gönüllü başvurunun artmış olduğunu izlediğimiz bu genel kurulda, derneğimizin demokratik yapısının geliştiğini ve alanımıza hizmet vermek isteyen meslektaşlarımızın arttığını görmek sevindirici bir kazanımdı.

Derneğimizin yeni yönetim kurulu ve denetim kurulu üyelerini ilgili sayfamızda görebilirsiniz. Tüm üyelerimizin ve özellikle de yönetimde yer almak isteyen meslektaşlarımızın önümüzdeki süreçte Derneğimizin gelişimine destek olacağına ve sorunların çözümünde birlikte çalışacağımıza inanıyorum.

Genel kurulumuzda Derneğimize ait tüzük değişimi önerilerinden, yönetim süresinin 3 yıldan 2 yıla indirilmesi oybirliği ve üst üste 2 dönem başkanlık olmaması yönündeki değişiklik ise oy çokluğu ile kabul edilmiştir. Algoloji uzmanı olmayanların Derneğimize asil üye olması önerisi ise oy çokluğu ile ret edilmiştir. Yeni Tüzüğümüzü ilgili sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Seçim bilgisinin WEB sayfamızda geç duyurulmasının nedeni, sayfamızda yapılan düzenlemeler ile ilgilidir. Seçimden önce başlattığımız, ancak seçimden sonra şekil ve içeriğinin değişiminin uygun olacağını düşündüğümüz WEB sayfa tasarımı ve sosyal medya aktivitelerini seçimden hemen sonra hızlandırdık. Ancak sayfa tasarımı ve eski bilgilerin aktarımı ile ilgili sürecin uzaması nedeniyle, seçim sonrası hazırladığım yazı dahil bazı aksamalar oluştu. Bu normal durumun kısa sürmesi için sayfamızı izleyen meslektaşlarımızın öneri ve düzeltme desteklerini bekliyoruz.

Seçimi takiben 30 Mart’ta Ankara Üniversitesinde II. Algoloji Eğitim Çalıştayımızı gerçekleştirdik. Bununla ilgili bilgileri de yakında ilgili arkadaşlarımız WEB sayfasından sunacaklardır.

Önümüzde kongremize ait çalışmalar var. Bu konuda da desteklerinizi bekliyoruz.

Bu dönemde yapılacak çalışmalarda aktif katılımız ve önerileriniz bizleri yönlendirecektir. Güçlü Dernek yönetiminin siz üyelerimizin katılımı, önerileri ve desteği ile sağlanacağına inanıyorum.

Saygılarımızla,

 

Dr. N. Süleyman Özyalçın,
Türk Algoloji –Ağrı- Derneği YK Adına

En Son Haberler

1-7 Nisan Ulusal Kanser Haftası

1-7 Nisan ulusal Kanser Haftasında doğru bilinen yanlışlar hakkında Türk…
02.04.2024

Online Eğitim Seminerleri Serisi - 3

Derneğimizin düzenlediği Online Eğitim Seminerleri serisinin bu bölümünde Dr.Alp Alptekin,…
30.03.2024

Kraniyofasiyal ve Servikal Bölge Ağrıları Toplantısı

USG Eşliğinde Kraniyofasiyal Ve Servikal Bölge Değerlendirme Kursu
21.03.2024

Online Eğitim Seminerleri Serisi - 2

Derneğimizin düzenlediği Online Eğitim Seminerleri serisinin 2. oturumunda Dr.Şaziye Şahin,…
18.03.2024

Çanakkale Zaferi 109 Yaşında

"Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve…
17.03.2024
Türk Algoloji Ağrı Derneği  | 2022 © Tüm Hakları Saklıdır
by orucerem
enterusermagnifiercrossmenu-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram