türk algoloji ağrı derneği başkanı

Değerli meslektaşlarımız,

1 şubat 2020 tarihinde gerçekleşen olağan seçimli genel kurulda  dernek yönetim kurulunda başkan ve dört üyede değişiklik olurken, eski yönetim kurulundan iki üyemizin ise yeni yönetim kurulunda da görev almaları kararı çıkmıştır. Derneğimizin kuruluşundan bu yana, öncelikle onursal başkanımız  Sayın Prof. Dr. Serdar Erdine ve müteakip dönemler Sayın Prof. Dr. Nuri Süleyman Özyalçın başkanlığındaki yönetim kurulları tarafından büyük bir özveri ve başarıyla yürütülen bu görevi devralırken, duyduğumuz onur ile birlikte büyük sorumluluğunun da farkındayız.

Derneğimizin asli bir görevi olarak, üyelerimiz ve uzmanlık alanımızın hak ve mesleki çıkarlarını, ulusumuzun çıkarları ve hukuk kuralları içerisinde koruyup geliştirmeye, etik sınırlar içinde, birlikte hareket edebilmenin gücünün farkındalığı ile çalışırken,  güncel bilimsel bilgi rehberliğinde nitelikli eğitim toplantıları düzenlemeye devam edeceğiz.

Büyük bir kısmı içinde bulunduğumuz dönemin sosyo-ekonomik şartlarından, ve göreceli olarak yeni bir multidisipliner uzmanlık alanı olmamızdan kaynaklandığını düşündüğümüz sorunlarımızın, tüm üyelerimizin güç ve emek birliği ile çözülebileceğine inanmaktayız.

Değerli üyelerimiz, iki sene için verdiğiniz bu görevi layıkıyla yerine getirmek için bütün gücümüzle çalışırken,  sizin desteğiniz ve katılımınız en büyük  gücümüz olacaktır.

Saygılarımızı sunarız.

 

Türk Algoloji – Ağrı Derneği Yönetim Kurulu Adına

Prof. Dr. Mehmet Sacit GÜLEÇ

Başkan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here