Türk Algoloji – Ağrı Derneği Seçim Sonucu

Değerli Meslektaşlarım,

Derneğimizin seçimli 14. Olağan Genel Kurulu 21 Ocak Pazar günü Dernek merkezimizde 90 kişinin katılımı ile bir şenlik havasında gerçekleşti.

Katılımın yüksek oluşu ve özellikle genç meslektaşlarımızın ilgisi Derneğimizin geleceği için umut verici bir gelişmedir. Yönetim Kurulu adaylığına gönüllü başvurunun artmış olduğunu izlediğimiz bu genel kurulda derneğimizin demokratik yapısının geliştiğini ve alanımıza hizmet vermek isteyen meslektaşlarımızın arttığını göstermesi bakımından sevindirici bir durumdu.

Tüm üyelerimizin ve özellikle de yönetimde yer almak isteyen meslektaşlarımızın önümüzdeki süreçte Derneğimizin gelişimine destek olacağına ve sorunların çözümünde birlikte çalışacağımıza inanıyorum.

Dernek yönetimine benim dışında Yönetim Kuruluna, Dr. Enver Özgencil, Dr Sema Tuncel Uzun, Dr. Meltem Uyar, Dr. Hayri Özbek, Dr. Kenan Akgün, Dr. Levent İnan ve Denetleme Kuruluna Dr. Erdem Duman, Dr. Mehmet Ali Taşkaynatan, Dr. Sinan Beştaş seçilmiştir.

Önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmalarda aktif katılımız ve önerileriniz bizleri yönledirecektir.Güçlü Dernek yönetiminin siz üyelerimizin katılımı önerileri ve desteği ile sağlanacağına inanıyoruz.

Saygılarımızla,

Dr. N. Süleyman Özyalçın,

Türk Algoloji –Ağrı – Derneği Geçmiş YK Adına

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here