algoloji ağrı derneği ulusal e sempozyumu

Değerli Meslektaşlarımız,

8-11 Nisan 2021 tarihinde Antalya Kemer’de Mirage Park kongre merkezinde düzenlemeyi planladığımız  16.Ulusal Ağrı kongresini pandemi nedeniyle ertelemek zorunda kaldık. Hepinizin bildiği gibi bunu  bir süre önce ön görerek web sayfamızda  bir anket çalışması yaptık. Bu anketle tespit ettiğimiz sizin görüşleriniz doğrultusunda 9-10 Nisan 2021 tarihinde Ulusal Ağrı E-Sempozyumu yapmaya karar verdik. 

Hepimiz yüz yüze yapılan kongrelerimizi çok özlesek de internet ortamında yapılan iyi organize edilmiş toplantıların bilimsel açıdan oldukça nitelikli olabileceğini bu dönemde  gözlemleme fırsatı bulduk. Bir buçuk günlük bir toplantı için oldukça kapsamlı ve nitelikli bir program oluşturduk. Sempozyum sonrası sizlerin de bu fikrimize katılacağınızı düşünüyoruz.

Kongre ya da sempozyumların başarılı kabul edilmesinde  bilimsel programın doyuruculuğu, konuşmacıların doğru seçilmesi gibi pek çok faktörün içinde belki de en önemlisi katılımcı sayısının çokluğudur. Sempozyumun Algoloji uzman ve asistanları, özellikle Algoloji yan dalı olan üç ana dalın uzman ve asistanları başta olmak üzere tüm hekimlerimizin yoğun katılımı  ile çok başarılı olacağına eminiz.

9-10 Nisan 2021 tarihinde Ulusal Ağrı E-Sempozyumunda buluşmak dileğiyle sağlıklı günler dileriz.

Prof. Dr. Mehmet Sacit Güleç
Türk Algoloji – Ağrı Derneği Yönetim Kurulu Adına

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here